מתקני משחקים וכושר לחצר

אורי ורדי מתקני משחק מציעה מגוון רחב של פתרונות עבור מתקני משחקים לחצר ומתקנים לגני ילדים ולגינות ציבוריות
מעוניינים לשפץ את גן השעשועים? להקים מתקני משחקים חדשים? לשדרג את מתקני הכושר? רוצה להוסיף מתקני ג'ימבורי למשחקיה?
יש לנו את הפתרונות עבורכם!

מתקני משחקים וכושר איכותיים ועמידים לאורך שנים עם תו תקן

אורי ורדי מתקני משחק מתמחה בתחום מתקני המשחקים והכושר וערוכה לספק מתקני משחק וכושר לגני ילדים, מועצות או לקוחות פרטיים. עם ניסיון של שנים רבות בתחום ומגוון פרויקטים שבוצעו בהצלחה ולשביעות רצון הלקוחות.
נשמח לעמוד לרשותכם משלב התכנון המקדים, דרך שלבי ההדמיה והיבוא, עד להתקנת המתקנים וקבלת תו תקן.


מוצרים ושירותים

ילד יורד ממתקן משולב בגן משחקים
מתקני משחקים
אספקת חול מתקני משחקים נקי
סינון חול
ילדה משחקת בבריכת כדורים במשחקיה
ג'ימבורי ומשחקיות
תחזוקת מתקני משחקים
מתקני משחקים לחצר מתקני כושר
מתקני כושר
טרמפולינות

למה לבחור בנו לאספקת מתקני משחקים לחצר או לגינה שלכם?

ילד מטפס על מתקן משולב בגן שעשועים

מתקני משחקים לחצר

אורי ורדי מתקני משחק הנה חברת בעלת מוניטין רב שנים בתחום מתקני משחק לילדים. אנחנו מייבאים ומספקים מתקני משחקים תקניים לגנים ילדים, מתקני כושר לפארקים, ציוד ג'ימבורי ומשחקיות, דשא סינטטי תקני, חול לארגזי חול ועוד. המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר בין אם מדובר במתקני משחקים לילדים או מתקני כושר ציבוריים. היצרנים איתם אנו עובדים עומדים בכל התקנים המחמירים באירופה ובארצות הברית. נוסף על אספקת והתקנת המתקנים, אנחנו חברה בעלת תו תקן לתחזוקה חודשית של מתקני משחקים. צרו קשר ונשמח לסייע לכם למצוא פתרונות יצירתיים לפיתוח ושדרוג המתקנים באתרכם

מתקני משחקים לחצר פעילות גופנית

מתקני כושר לפארקים

בשנים האחרונות מתקני הכושר במרחב הציבורי הפכו ללהיט בקרב העיריות והמועצות. יותר ויותר תושבים משתמשים במתקני הכושר הציבוריים על מנת לשמור על אורח חיים בריא, לבצע פעילות גופנית ולפתח סבולת שריר. ישנם מגוון רחב של יתרונות למתקני הכושר, אך הבולט שבהם הוא שניתן לבצע פעילות גופנית ללא תשלום ובכל זמן. מתקני הכושר עומדים בתקנים מחמירים ביותר ונדרשים לעבור בדיקות תקופתיות. לפני כל התחלת אימון יש לקרוא את הוראות השימוש במתקן. חברת אורי ורדי מתקני משחק תשמח לספק לכם את המתקנים האיכותיים ובעמידים ביותר כיום בשוק.


בין לקוחותינו