מתקני משחקים לגנים ציבוריים

מתקני משחקים לגנים ציבוריים

מתקני משחקים לגנים ציבוריים

כשמדברים על מתקני משחקים לגנים ציבוריים מיד חושבים על הילדים שלנו. מתקני המשחקים הם חלק בלתי נפרד מחייהם, בעיקר בשנים הראשונות. מתקני השעשועים נמצאים בגני הילדים, בגינות הציבוריות ובמרכזים השונים. למתקני גן שעשועים תרומה גדולה מאוד להתפתחות התקינה של ילדינו. במיוחד בשנים האחרונות שהמסכים השתלטו על חיינו, מתקני המשחקים לילדים מעודדים יציאה מהבית. החל מאינטרקציה עם ילדים אחרים, דרך פעילות גופנית בריאה ועד פיתוח יחסים בין אישיים. כישורים חברתיים ויצירתיות מגבירים אצל הילדים את תחושבת הביטחון והעצמאות. יתרון נוסף הוא שחרור אנרגיות אחרי ימים עמוסים.

מתעניינים בהקמת גן שעשועים? רוצים לשפץ מתקני משחקים קיימים? לשדרג את הגן עם מתקנים חדשים? צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים וקביעת פגישה.

מתקני משחקים לגנים ציבוריים גשר חבלים

החשיבות של מתקני משחקים בגנים שעשועים

במציאות בה הילדים רוצים להיות דבוקים למסכים, תפקידם של מתקני שעשועים לילדים ומתקני משחק והתקנתם המקצועית הופך לקריטי.

כיום בכל מושב, קיבוץ, עיר יש לפחות מתחם שעשועים אחד ולרוב אפילו יותר.

יש ביכולתם של מתקני כושר שונים לאתגר את הילדים, לשפר את קצב הצמיחה שלהם, את הכוח שלהם ולעניין אותם.

אילו סוגי מתקני משחקים ניתן לשלב בגנים ציבוריים

ישנם לא מעט סוגי מתקני חצר לגני ילדים וכושר שניתן לשלב בגני שעשועים החל ממוטות מתח, דרך מתקן כפיפות בטן, מתקני עץ מסלולים לריצות בסללום או קפיצות על מעל “חמורים” מעץ. עוד ניתן להוסיף מתקני קורה ומתקנים שונים לשיווי משקל ויציבות. לצפות בקטלוג המוצרים המלא גם של מתקני משחקים וכושר – ולבחור את המתקנים המתאימים ביותר לדרישותיכם. כמובן שניתן להתייעץ עמנו ולתכנן יחד.

מתקני משחקים לגנים ציבוריים נדנדת קן ציפור

חובת תו תקן

כמו כל נושא בטיחותי, נדרש אישור תו תקן למכירה, התקנה או תחזוקה של מתקני משחק. מכון התקנים פרסם תקן עבור תחום מתקני המשחק. הדבר הראשון שיש לבצע כאשר ניגשים לתכנון מרחב עם מתקנים הוא בדיקת המסמכים.

מתקני משחקים תקניים לגנים ציבוריים

אורי ורדי מתקני משחק הינה חברה בעלת תו תקן להתקנת ותחזוקת מתקני משחקים בגני ציבוריים. נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בכל נושא בתחום מתקני המשחקים בגני השעשועים והכושר באתרכם. דברו איתנו

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.